خانه / معرفی کتاب / پیشنهاد پنج کتاب در زمینه مدیریت برای ترجمه

پیشنهاد پنج کتاب در زمینه مدیریت برای ترجمه

این پنج کتاب‌ جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز هستند و همگی در دو سال اخیر به چاپ رسیده‌اند. ترجمه این کتاب‌ها برای مخاطبان ایرانی بسیار مفید خواهد بود.

ساده و درخشان - Simply Brilliant

 Simply Brilliant

ویلیام تیلور موسس مجله Fast Company و نویسنده کتاب پرفروش Mavericks at Work and Practically Radical در این کتاب نشان می‌دهد. چطور نوآوری در کار از غیرمحتمل‌ترین جاها پدیدار می‌شود. داستان این کتاب و پیام آن به رهبرانی که می‌خواهند کاری عظیم انجام دهند، هم ساده و هم عمیق است: در زمانه پیشرفت‌های عظیم و تنوع‌های گوناگون، آینده رو به همه باز است. اگر رهبران به این فکر کنند که چه چیزهایی در کارشان ممکن است، هیجان کشف خلاقیت و ایجاد عملکردی متفاوت را در تمام صنعت‌ها و تمام وجوه زندگی می‌توان یافت.

اشتباه فکر کنید - Think Wrong

 Think Wrong

این کتاب به شما نشان می‌دهد چطور از سیستم‌های صریح حل مسئله آینده استفاده کنید تا راه‌حل‌هایی خلاق، شگفت‌انگیز و جادویی برای بدقلق‌ترین سوال‌هایتان بیابید.

سه نویسنده طراح و نوآور این کتاب، نشان داده‌اند که تیم‌های پیشگام راه‌هایی می‌یابند تا ذهن خود و فرهنگ رایج را به چالش بکشند. این افراد یاد گرفته‌اند که «اشتباه فکر کنند» و بر خلاف جریان آب شنا کنند.

طراحی رویداد - Event Design Handbook

 Event Design Handbook

این هندبوک تصورتان را درباره تاثیر رویدادها (events) بر جهانتان تغییر می‌دهد. به شما یاد می‌دهد تا جهانتان را بر روی برگه‌ای کاغذ از نو طراحی کنید. نشان می‌دهد که از کجا باید شروع کرد و بر کجا باید تمرکز کرد تا رویدادی در خور اعتنا طراحی و خلق شود. همچینین لایه‌ها و مکانیزم‌هایی را که بر تغییرات رفتاری در طراحی رویداد تاثیر می‌گذارند، روشن می‌کند.

نوآوری در خدمات - The Service Innovation Handbook

 The Service Innovation Handbook

کتابی است با تکیه بر ارائه اقدامات و راه حل‌های عملی برای استفاده از طراحی و هنر در کارآفرینی و رویکردهای تفکر طراحی در اداره سازمان.

Visual Leaders

 Visual Leaders

این کتاب نشان می‌دهد رهبران چطور می‌توانند از شکل‌گیری راهبردها و خلق چشم‌اندازها در سازمانشان حمایت کنند. نشان می‌دهد که در سازمان چه تغییراتی از طریق جلسات دیداری و تیم‌های دیداری قابل تحقق است. در واقع تحولی است در نحوه برقراری ارتباط و مکالمات کاری. این کتاب هفت ابزار برای مدل‌های فکری رهبران دیداری پیشنهاد می‌کند: جلسات دیداری، نمونه‌های آماده گرافیکی، نمایش‌های تصمیم، نقشه راه، نقشه داستان‌ها نمونه‌های دیداری مجازی از اعمال این روش در سازمان.

اطلاعات بیشتر در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

facebook

google-plustelegramlinkedininstagram

فرم ارتباط با ما

  • مثال: ترجمه کتاب، برآورد هزینه و...

همچنین ببینید

Think Again, Adam Grant, Book - کتاب دوباره فکر کن

معرفی کتاب دوباره فکر کن جدیدترین کتاب آدام گرانت(Think Again, Adam Grant)

معرفی کتاب جدید آدام گرانت Think Again. دوباره فکر کن – قدرت شناخت آنچه شما نمی‌دانید. پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز اثر آدام گرانت.

دیدگاهتان را بنویسید