خانه / معرفی کتاب / پیشنهاد پنج کتاب در زمینه پرسونال برندینگ برای ترجمه

پیشنهاد پنج کتاب در زمینه پرسونال برندینگ برای ترجمه

ترجمه این کتاب‌ها برای مخاطبان ایرانی بسیار مفید خواهد بود.

شناخته شوید و در یادها بمانید - Get Noticed

شناخته شوید و در یادها بمانید (نوشته کریستا سیلوی اسمیت)

نویسنده این کتاب با ارائه نکاتی ظریف، نشان می‌دهد که افراد حرفه‌ای، دانشجویان، کارآفرینان و حتی والدین می‌توانند برند شخصی خود را ایجاد و تقویت کنند و بر دیگران که شاهد کار و رفتار آنان هستند، تاثیر مثبت بگذارند.

شناخته‌شده - KNOWN

 شناخته‌شده (نوشته مارک دابلیو شفر)

در این کتاب مارک شفر گام به گام مسیر موفق‌ترین افراد در حیطه‌های کاری مختلف را بررسی کرده و نشان داده که آنها در بانکداری، آموزش و تحصیلات، بازار مسکن، ساختمان‌سازی، مد و غیره موفق شده‌اند. این کتاب سرشار از موردهای مطالعاتی عالی، تمرین‌های تفکربرانگیز و داستان‌های انگیزه‌بخش است و مسیر کاری شخصی به سوی موفقیت را در عصر دیجیتال نشان می‌دهد.

برند شما - BrandingYourself

 برند شما (نوشته اریک دکرز)

به‌دنبال شغل جدیدی هستید؟ از سکوهای شبکه اجتماعی امروزی استفاده کنید و برند شخصی خود را بسازید. در ویرایش سوم این کتاب اریک دکرز به شما می‌آموزد چطور با استفاده از شبکه‌های اجتماعی شبکه خود را بسازید، حرفه خود را توسعه دهید و کسب‌وکارتان را رشد دهید. این کتاب سرشار از ایده‌ها و روش‌هایی است که می‌گویند چطور از فیسبوک و اینستاگرام و اسنپ‌چت و لینکدین برای بهتر شدت کارتان استفاده کنید.

Introduction To Personal Branding - مقدمه‌ای بر پرسونال برندینگ

 مقدمه‌ای بر پرسونال برندینگ (نوشته مل کارسون)

این کتاب پرفروش، دوره آموزشی کوتاهی است که نشان می‌دهد اولین گام‌ها بسوی پرسونال برندینگ چیست و چطور با چند کار ساده می‌توانید پرسونال برندینگ را شروع کنید و در حرفه و مجموعه همکاران خود در یادها بمانید.

لینکدین برای پرسونال برندینگ - Linked In For Personal Branding

 لینکدین برای پرسونال برندینگ (نوشته سندرا لانگ)

حضور آنلاین در جهان کاری امروز بیش از هر زمان دیگری اهمیت یافته است و افراد متخصص هر حرفه در لینکدین حضوری موثر دارند. این کتاب به شما نشان می‌دهد چطور با کمک شبکه اجتماعی لینکدین برند کاری خود را بسازید.

اطلاعات بیشتر در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

همچنین ببینید

Think Again, Adam Grant, Book - کتاب دوباره فکر کن

معرفی کتاب دوباره فکر کن جدیدترین کتاب آدام گرانت(Think Again, Adam Grant)

معرفی کتاب جدید آدام گرانت Think Again. دوباره فکر کن – قدرت شناخت آنچه شما نمی‌دانید. پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز اثر آدام گرانت.

دیدگاهتان را بنویسید