خانه / کتاب‌های توسعه فردی

کتاب‌های توسعه فردی

عنوان کتاب: سطح بازی را ارتقا دهید: رازهای عملکرد عالی از برترین‌ها (سال ۲۰۱۹)

نام نویسنده: Alan Stein Jr 

خلاصه: آلن استین، کوچ عملکرد است و اصول ناگفته کار افرادی را که موفقیت‌های جهانی داشته‌اند در این کتاب مطرح کرده است. این افراد در رتبه‌های بالای بازی خودشان هستند، زیرا در ساعات کاری و غیرکاری نظم قانونمندی به کار و زندگی خود اعمال کرده‌اند. آنها عادات مثبت جدید را در خود ایجاد می‌کنند، با آن کلنجار می‌روند و بارها تکرارش می‌کنند تا در تمام کارهایشان نهادینه شود. رهبران برتر کسب‌وکار و ورزش در این کتاب اذعان کرده‌اند که موفقیت نتیجه کارهای کوچک روزمره است.

اصول اولیه موفقیت در این کتاب ساده‌اند اما آسان نیستند. دنیای امروزی ما را به میانبر زدن هدایت می‌کند، اما واقعیت این است که موفقیت با ذره‌ذره‌های تلاش و کار سخت ایجاد می‌شود. این کتاب برای پیشرفت فردی و پیشرفت کسب‌وکارتان به شما انگیزه می‌بخشد و کمکتان می‌کند به اصولتان پایبند بمانید، طرز فکری برنده بسازید و به سطوح جدیدی از موفقیت برسید.

سطح بازی را ارتقا دهید - Raise Your Game

عنوان کتاب: تاثیر بی‌پایان: خودت باش، بدون ترس. زندگی‌ها را دگرگون کن (سال ۲۰۱۸)

نام نویسنده: Natasha Hazlett  

خلاصه: تابه‌حال پیش آمده که کسی کاری «بزرگ» از شما بخواهد، اما حس کنید برای آن آماده نیستید؟
زمان آن رسیده تا ترس را کنار بگذارید و با شک و تردیدهای درونتان بجنگید، و زندگی را دگرگون کنید! چرا که تنها شمایید که می‌توانید چنین کنید.
این کتاب به قلم کارآفرینی بی‌انگیزه و بی‌روحیه است که کسب‌وکارش در آستانه فروپاشی بود… اما یک تصمیم باعث شد تا او ورای محدودیت‌های ذهنش حرکت و حقیقت را کشف کند.

Unstoppable Influence

عنوان کتاب: مثل سخنرانان تد صحبت کنید (سال ۲۰۱۴)

نام نویسنده: Carmine Gallo  

خلاصه: سخنرانی خوب باید احساس‌برانگیز، نوآور و ماندگار باشد. مخاطب‌تان را میخکوب کنید. او را بر سر شوق بیاورید و به اقدام تشویق کنید. جهان را تغییر دهید و در یادها بمانید. در این کتاب بخوانید که چطور.

مثل سخنرانان تد صحبت کنید - Talk Like TED

عنوان کتاب: طلسم داوینچی (سال ۲۰۱۲)

نام نویسنده: Leonardo Lospennato    

خلاصه: این کتاب به شما کمک می‌کند، شغلی خاص و متناسب پیدا کنید، شغلی که بهترین استعداد، شدیدترین علائق و نیاز به درآمد شما را همزمان لحاظ کند و به شما شهامت دهد رویای خود را پیدا کنید و برای چیزی تلاش کنید که جوهره وجودی شماست!

طلسم داوینچی - The da Vinci CURSE