خانه / موفقیت / این سه نفر چگونه زندگی روزمره خود را می‌گذرانند.

این سه نفر چگونه زندگی روزمره خود را می‌گذرانند.

هالی جکسون - holly jackson

هالی جکسون – holly jackson (خبرنگار ان‌بی‌سی)

محل زندگی: واشینگتن

توصیف نحوه کارتان در یک کلمه: همه‌جا

کامپیوتر مورد استفاده: مک‌بوک‌ایر

نرم‌افزارهای مورد استفاده: اسنپ‌چت و توییتر و همچنین برنامه لاتاکوفلایت (که امکان ارسال ویدئو و صدا حین مسیر را به سردبیران می‌دهد) و یک دستگاه سفری کوچک ضبط صدا.

تنظیم و مدیریت کارها: تهیه‌کننده‌ام فرانک تورپ

چطور انرژی می‌گیرید؟ در حال حاضر خواب. خواب پربرکت. به اضافه یک فنجان قهوه در صبح و پیاده‌روی و مطالعه در برخی از زمان‌های آزادم.

چقدر می‌خوابید؟

هیچ روال معمولی ندارم. بعضی روزها فقط قبل از بیرون رفتن ۹۰ دقیقه چرت می‌زنم. بعضی اوقات هم رانندگی را به کسی دیگری می‌سپارم تا کمی چرت بزنم.  ساعت زنگ‌دار برای من حیاتی است. ۴ تا زنگ برای بیدار شدن تنظیم می‌کنم: آی‌‌پد، آی‌فون، یک وب سایت زنگ‌دار در لپ‌تاپم و زنگ بیدارباش هتل. ولی باز هم هر کدام را ۳ بار خاموش می‌کنم.

بهترین توصیه‌ای که گرفته‌اید؟

یکی از عبارات مورد علاقه پدرم: بیش از حد بالا نرو و بیش از حد پایین نیا. که یادآوری خوبی است برای حفظ دید و جایگاه خودم.

در دانشگاه هاپکینز در رشته علوم سیاسی تحصیل می‌کردم و در آنجا اشکالات پادکست‌ها را برطرف می‌کردم. فکر می‌کردم می‌خواهم روزنامه چاپ کنم ولی به ارتباط بین فیلم و صدا علاقه بسیاری داشتم. بعد از کار در اخبار محلی DEL, conn, DC , NBC news به لس‌آنجلس نقل مکان کردم. و تمام یک سال گذشته را صرف پوشش اخبار غیرسیاسی کردم‌‌.

آریانا هافینگتن - Arianna Huffington

آریانا هافینگتن – Arianna Huffington

محل زندگی: نیویورک

توصیف نحوه کارتان در یک کلمه: با تمرکز ذهن

کامپیوتر مورد استفاده: مک‌بوک

نرم‌افزارهای مورد استفاده: خواب بزرگترین ابزار بهره‌وری و عملکرد است و بعد از آن مدیتیشن.

تنظیم و مدیریت کارها: دراپ‌باکس‌پیپر

چطور انرژی می‌گیرید؟

برای انرژی گرفتنم من خود را مجاب به ۷‌‌ الی ۸ ساعت خوابیدن می‌کنم. در ضمن من عاشق پیاده‌روی هستم که البته زمانی که در لس آنجلس بودم این کار ساده‌تر بود.

روال خواب شما به چه شکل است؟

من خواب را یک درمان می‌دانم و سعی می‌کنم قبل از خواب با نمک فرنگی اصل دوش می‌گیرم و تمام وسایل الکترونیک را خاموش می‌کنم. و حتما با لباس مخصوص خواب می‌خوابم و گاهی هم یک فنجان بابونه یا اسطوخودوس می‌نوشم.

بهترین توصیه‌ای که گرفته‌اید؟

از مادرم بود که می‌گفت: فرشتگان پرواز می‌کنند چون خود را سبک نگه‌می‌دارند.

در سال گذشته او سایتی را که با نام خودش راه‌اندازی کرده بود، ترک کرد و شرکتی به نام thrive global با هدف در نظر گرفتن استرس مزمن و فرسودگی شغلی تاسیس کرد که مشکل رایج بسیاری از صنایع است.

هافینگتن قبلاً درباره تعادل کار و زندگی در کتاب خودش نوشته بود. او در سرمایه‌گذاری جدید خودش از تلاش برای درک عمیق‌تر از ارتباط بین بهره‌وری و رفاه ‌می‌گوید.

ریک تریت‌من - Rick Treitman

ریک تریت‌من – Rick Treitman

محل زندگی: بوستون

توصیف نحوه کارتان در یک کلمه: مشتری‌محور

کامپیوتر مورد استفاده: مک‌بوک‌ایر و مک‌پرو

نرم‌افزارهای مورد استفاده: مانند بسیاری از مردم بدون ایمیل زندگی کردن برایم بسیار سخت است. به وب برای تحقیقاتم نیاز دارم. وقتی با مشتری صحبت می‌کنم ترجیح می‌دهم روی کاغذ یادداشت بردارم تا تایپ کنم. ممکن است کمی قدیمی به نظر برسد ولی در نگاه من موانع کمتری بین من و مشتری دارد.

تنظیم و مدیریت کارها: با ریمایندر آیفون بسیار ساده است.

چطور انرژی می‌گیرید؟

ما در عصر طلایی تلویزیون زندگی می‌کنیم. بنابراین من بیشتر Netflix, Amazon, HBO و غیره را تماشا می‌کنم. دنبال برنامه های خوب می‌گردم. خواندن و دوچرخه سواری.

من دوست داشتم معلم زبان انگلیسی باشم اما در این کار شکست خوردم. این سخت‌ترین کار زندگی‌ام بود. از فن‌آوری و آموزش به نوشتن درباره تکنولوژی رسیدم و به مدیریت محصول و بازاریابی پیوستم. از زمان رونق مینی‌کامپیوتر تا اولین نرم‌افزار رایانه‌های شخصی تا پیشرفت من به عنوان کارمند دویستم شرکت لوتوس. بعدتر شرکت تبلیغاتی راه‌اندازی کردم و بعد هم یک کتابفروشی با موضوعات تکنولوژیکی که آمازون ناگهان کسب‌و‌کارش را کساد کرد. یکی از دوستانی که در همین کتاب‌فروشی پیدا کرده بودم مرا به ادوبی معرفی کرد.

این مطلب برگرفته شده از سایت lifehacker.com است.

ترجمه شده در کانون ویرایش و ترجمه

همچنین ببینید

ترجمه مقاله

دارم پسردار می‌شوم و یاد پدرم افتاده‌ام . . .

دیدگاهتان را بنویسید