خانه / معرفی کتاب / معرفی چند عنوان کتاب‌ کسب‌وکار در سال ۲۰۱۸

معرفی چند عنوان کتاب‌ کسب‌وکار در سال ۲۰۱۸

شکستش بده - Crushing It

 شکستش بده!: کارآفرینان بزرگ چطور کسب‌وکارشان را می‌سازند و تاثیرگذار می‌مانند-شما هم می‌توانید (نویسنده: گری واینرچوک)

کتاب عملی، الهام‌بخش و زنده. راهکارهایی عملی که به تمام کسانی که در حرفه‌های خویش‌فرما فعال‌اند (از لوله‌کش تا اسکیت‌باز حرفه‌ای) نشان می‌دهد که چطور باید برند شخصی‌شان را بسازند.

نویسنده این کتاب در کتاب «شکستش بده!» که پیش از این در سال ۲۰۰۹ چاپ کرده بود، تاکید کرده بود که برای موفقیت در کارآفرینی، ساختن برند شخصی زنده و فعال ضروری است. در این کتاب جدید او می‌گوید این موضوع اکنون در سال ۲۰۱۸ حتی مهم‌تر هم شده است و مثال‌هایی از افراد موفق می‌آورد که با به‌کار بستن اصول کتاب «شکستش بده!» موفق‌تر شده‌اند،‌ نه فقط از نظر مالی، بلکه از همه لحاظ.

کسب‌وکار تک‌‌نفره میلیون دلاری - The Million-Dollar One-Person Business

 کسب‌وکار تک‌‌نفره میلیون دلاری (نویسنده: الن پافلت)

یکی از برترین کتاب‌های کسب‌وکار در سال ۲۰۱۸ در پنج سال گذشته،‌ کسب‌وکارهای یک‌نفره‌ای در میان انواع شغل‌ها بیشترین رشد را داشته‌اند. الن پافلت در این کتاب نشان می‌دهد چطور شما هم می‌توانید به این جریان بپیوندید و در آن موفق عمل کنید. او شرح می‌دهد که چطور می‌توان کسب‌وکاری را شناخت، تاسیس کرد، رشد داد و از نو ساخت و درآمدی بسیار عالی از آن کسب کرد.

بروتوپیا: نفوذ به محیط مردانه سیلیکون‌ولی - Brotopia

 بروتوپیا: نفوذ به محیط مردانه سیلیکون‌ولی (نویسنده: امیلی چانگ)

شاید عجیب به‌نظر برسد که در یکی از پیشروترین محیط‌های کاری روی کره زمین و سرزمین رویایی عاشقان تکنولوژی و کارآفرینی هم تبعیض جنسیتی وجود دارد. این آرمانشهر کارآفرینان که روی درخت‌هایش اسکناس دلار می‌روید، هنوز نتوانسته است حضور مساوی زنان را در عرصه کارآفرینی به رسمیت بشناسد.

نویسنده کتاب با تکیه بر شبکه‌ ارتباطی قوی‌اش در سیلیکون‌ولی، به پشت درهای اتاق ریاست شرکت‌های سرمایه‌گذار خطرپذیر راه یافته است. با زنان موفق این عرصه، مدیر عملیاتی فیسبوک، مدیر عامل یوتیوب،‌مدیر عامل سابق یاهو و مهندس مدیری در اوبر مصاحبه کرده است و از آنها درباره فعالیت زنان در سیلیکون‌ولی پرسیده است. او نشان داده که زنان این عرصه چطور اعتبار حرفه‌ای‌شان و گاه حتی جانشان را به خطر انداخته‌اند تا مسیر عبور زنان در اینجا را هموار کنند.

 کار عمیق (نویسنده: کال نیوپورت)

تمرکز پیوسته، یکی از مهم‌ترین مهارت‌های حرفه‌ای، در حال کمرنگ شدن است. اگر بتوانید این مهارت را در درونتان بپرورید، به نتایجی اعجاب‌انگیز دست می‌یابید.

کال نیوپورت، در کتاب کار عمیق، به‌جای تقبیح حواس‌پرتی، قدرت حذف آن را تجلیل می‌کند. این کتاب به دو بخش اصلی تقسیم می‌شود: بخش اول بیان این موضوع است که ایجاد عادت «کار عمیق» در هر حرفه‌ای مزایایی عظیم به ارمغان خواهد آورد و در بخش دوم، چهار قانون اصلی را برای تغییر طرز فکر و عادت‌هایتان معرفی می‌کند تا بتوانید مهارت تمرکز پیوسته را به‌دست آورید.

اطلاعات بیشتر در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

همچنین ببینید

Think Again, Adam Grant, Book - کتاب دوباره فکر کن

معرفی کتاب دوباره فکر کن جدیدترین کتاب آدام گرانت(Think Again, Adam Grant)

معرفی کتاب جدید آدام گرانت Think Again. دوباره فکر کن – قدرت شناخت آنچه شما نمی‌دانید. پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز اثر آدام گرانت.

دیدگاهتان را بنویسید