خانه / ترجمه مقاله

ترجمه مقاله

ترجمه مقاله

در جهان امروزی که جهان ارتباط است، و در دنیای مجازی که دسترسی ما به مطالب روز و مجلات معتبر دنیا به راحتی فراهم است، طبیعی است که بسیاری از ما بخواهیم سهمی در این تولید دانش داشته باشیم.

دغدغه بسیاری از ما نوشتن به زبان انگلیسی است که زبان مادری ما هم نیست. دوست داریم با جهان بزرگ امروزی متصل شویم، مقالات روز را بخوانیم و مقالاتی درخور بنویسیم که خوانده شوند. ما به سه نحو می‌توانیم برای رسیدن به این هدف بزرگ و عالی به شما کمک کنیم:

 اگر زبان انگلیسی شما در سطح قابل قبولی است، برای اجتناب از اشتباه‌های رایج نوشتار زبان انگلیسی سری به صفحه آموزش نوشتار انگلیسی ما بزنید. در پایان نوشتن متن مقاله‌تان، از ویرایش رایگان و هوشمند سایت‌هایی مثل grammarly.com و www.prowritingaid.com بهره بگیرید. این سایت‌ها بسیاری نکات که از چشم شما دور مانده، به شما یادآوری می‌کنند و متنی بهتر و صحیح‌تر از نوشته‌تان را به شما برمی‌گردانند. کافی است متن را در صفحه مربوطه کپی کنید و پیشنهادات آن را با حوصله اعمال کنید.

 مقالات مورد علاقه‌تان را که برای مطالعه و تسلط بر ادبیات موضوع نیاز دارید، به ما معرفی کنید و خلاصه مقالات یا ترجمه کامل آنها را با کیفیتی عالی و آکادمیک تحویل بگیرید.

 اگر فرصت کافی برای فرایند طولانی ترجمه کارتان ندارید یا فکر می‌کنید بهتر است متن مقاله شما انگلیسی تخصصی‌تری داشته باشد، مقاله‌ای را که به فارسی نوشته‌اید و از صحت علمی و نگارشی آن مطمئن هستید، به مترجمان ما بسپارید. هر مقاله توسط مترجم دوم کنترل و بازخوانی می‌شود و ضمانت ترجمه مقاله شما تا پذیرش نهایی با ما خواهد بود.

اطلاعات بیشتر در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

facebook

google-plustelegramlinkedininstagram

فرم ارتباط با ما

  • مثال: ترجمه کتاب، برآورد هزینه و...