خانه / مقاله / اخبار / کاخ سفید ترامپ: تغییر قواعد بازی

کاخ سفید ترامپ: تغییر قواعد بازی

کاخ سفید ترامپ: تغییر قواعد بازیReviewed by سعیده هاشمی on Jun 9Rating:

کاخ سفید ترامپ: تغییر قواعد بازی

این کتاب پس از مصاحبه‌های بسیار با رییس‌جمهور و همکارانش نوشته شده است و نشان می‌دهد ترامپ چگونه تصمیم می‌گیرد، چه شخصیتی دارد، درباره اطرافیانش چطور فکر می‌کند و وقتی چراغ دوربین‌های تلویزیون خاموش می‌شود، چه ‌رفتاری دارد.

the trump white houseعناوین برخی فصلها چنین است:

دو چهره ترامپ

زندگی بازی است.

تاریکی خوب است

ترامپ واقعی

ملانیا

دلال

مغول

روسیه

مشاوره ویژه

مصاحبه با رییس جمهور

در این کتاب افشا شده است که:

 ایوانکا ترامپ و شوهرش جیرد کوشنر مسئول بسیاری از تصمیمات فاجعه‌بار ترامپ هستند. ترامپ نیز متوجه تاثیر منفی دختر و دامادش شده و از آنها خواسته به نیویورک برگردند. ترامپ با دیدن تصویر جیرد روی صفحه تلویزیون می‌گوید «نگاهش کن، شکل یک پسربچه است، شکل یک بچه کوچولو».
 ملانی همسر او هم تاثیری بسیار مخرب بر سیاست و استراتژی او دارد. در جلسات حاضر می‌شود و برای قضاوتش از سوی دستیاران ترامپ تحسین می‌شود.
 چند ماه پس از سرکار آمدن دولت ترامپ، اطمینان مصرف‌کنندگان به بیشترین حد در هفده سال گذشته رسید، بازار سهام بارها رکورد خودش را شکست و بیکاری به کمترین حد در هفده سال گذشته رسید.
 ترامپ می‌گوید بسیاری از رسانه‌ها مطالبی را به نقل از «یک مقام آگاه در کاخ سفید» نقل می‌کنند تا این تصور را ایجاد کنند که در کاخ او افشای اطلاعات وجود دارد. همزمان داعش تقریبا مغلوب شد، کشورهای عربی باهم متحد شدند تا بر تروریسم غلبه کنند و موشک ترامپ به سوریه، آمریکا را به خطری جدی علیه دشمنانش تبدیل کرد.

 

همچنین در وبسایت ما می‌توانید خلاصه‌ای از کتاب آتش و خشم در مورد دونالد ترامپ را بخوانید. یا برای ترجمه هر کتاب مورد علاقه‌تان با ما تماس بگیرید.

0 Shares

درباره ی سعیده هاشمی

سعیده هاشمی

برای دریافت اطلاع رسانی های ایمیلی لطفا ایمیل خود را وارد کنید

همچنین ببینید

منحنی دوم

بخشی از پیشگفتار کتاب منحنی دوم نوشته چارلز هندی

بخشی از پیشگفتار کتاب منحنی دوم نوشته چارلز هندیReviewed by سعیده هاشمی on Sep 8Rating: …

دیدگاهتان را بنویسید