پیشنهاد پنج کتاب در زمینه پرسونال برندینگ برای ترجمه

ترجمه این کتاب‌ها برای مخاطبان ایرانی بسیار مفید خواهد بود.

 

شناخته شوید و در یادها بمانید

شناخته شوید و در یادها بمانید - Get Noticed نوشته کریستا سیلوی اسمیت

نویسنده این کتاب با ارائه نکاتی ظریف، نشان می‌دهد که افراد حرفه‌ای، دانشجویان، کارآفرینان و حتی والدین می‌توانند برند شخصی خود را ایجاد و تقویت کنند و بر دیگران که شاهد کار و رفتار آنان هستند، تاثیر مثبت بگذارند.

 

 

شناخته‌شده

شناخته‌شده - KNOWN نوشته مارک دابلیو شفر

در این کتاب مارک شفر گام به گام مسیر موفق‌ترین افراد در حیطه‌های کاری مختلف را بررسی کرده و نشان داده که آنها در بانکداری، آموزش و تحصیلات، بازار مسکن، ساختمان‌سازی، مد و غیره موفق شده‌اند. این کتاب سرشار از موردهای مطالعاتی عالی، تمرین‌های تفکربرانگیز و داستان‌های انگیزه‌بخش است و مسیر کاری شخصی به سوی موفقیت را در عصر دیجیتال نشان می‌دهد.

 

مقدمه‌ای بر پرسونال برندینگ

مقدمه‌ای بر پرسونال برندینگ - Introduction To Personal Branding نوشته مل کارسون

این کتاب پرفروش، دوره آموزشی کوتاهی است که نشان می‌دهد اولین گام‌ها بسوی پرسونال برندینگ چیست و چطور با چند کار ساده می‌توانید پرسونال برندینگ را شروع کنید و در حرفه و مجموعه همکاران خود در یادها بمانید.

 

 

لینکدین برای پرسونال برندینگ

لینکدین برای پرسونال برندینگ - Linked In For Personal Branding نوشته سندرا لانگ

حضور آنلاین در جهان کاری امروز بیش از هر زمان دیگری اهمیت یافته است و افراد متخصص هر حرفه در لینکدین حضوری موثر دارند. این کتاب به شما نشان می‌دهد چطور با کمک شبکه اجتماعی لینکدین برند کاری خود را بسازید.

 

 

برند شما

برند شما - Branding Yourself نوشته اریک دکرز

به‌دنبال شغل جدیدی هستید؟ از سکوهای شبکه اجتماعی امروزی استفاده کنید و برند شخصی خود را بسازید. در ویرایش سوم این کتاب اریک دکرز به شما می‌آموزد چطور با استفاده از شبکه‌های اجتماعی شبکه خود را بسازید، حرفه خود را توسعه دهید و کسب‌وکارتان را رشد دهید. این کتاب سرشار از ایده‌ها و روش‌هایی است که می‌گویند چطور از فیسبوک و اینستاگرام و اسنپ‌چت و لینکدین برای بهتر شدت کارتان استفاده کنید.

 

 

اطلاعات بیشتر در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

facebook

google-plustelegramlinkedininstagram

فرم ارتباط با ما

 

0 Shares

دیدگاهتان را بنویسید