خانه / کوچینگ (مربی‌گری)

کوچینگ (مربی‌گری)

عنوان کتاب: مربی طرز فکر رشدمحور (سال ۲۰۱۶)

نام نویسنده: Annie Brock

خلاصه: این کتاب توسط معلمان و برای معلمان طراحی شده است تا توانمندی‌های بالقوه دانش‌آموزان را شکوفا سازند و در تدریس خود نوآوری و خلاقیت داشته باشند و ابزارهایی نظیر برنامه‌ ماه‌به‌ماه و… را در اختیارتان می‌گذارد.

مربی طرز فکر رشدمحور - The Growth Mindset Coach

عنوان کتاب: طرز فکر مربی‌گری (سال ۲۰۱۵)

نام نویسنده: Chad W. Hall

خلاصه: مانع در کاری که می‌کنید نیست، بلکه در طرز تفکر است. در این کتاب کوتاه چاد هال به طرز تفکر خاص مربیان اشاره کرده و ۸ موردی را بیان کرده که باید مربیان در تفکر خود لحاظ کنند تا از کار خود نتایج عالی بگیرند.

طرز فکر مربی‌گری - The Coaching Mindset

عنوان کتاب: مربی پنج‌دقیقه‌ای (سال ۲۰۱۲)

نام نویسنده: Lynne Cooper

خلاصه: این کتاب راه‌حلی عملی و گام‌به‌گام برای بهبود عملکرد در سازمان ارائه می‌کند. کتاب برای رهبران، مدیران و ناظران پروژه‌ها طراحی شده و اصول مربی‌گری را تشریح می‌کند.

مربی پنج‌دقیقه‌ای - The Five Minute Coach

عنوان کتاب: مربی‌گری چالش‌برانگیز (سال ۲۰۱۲)

نام نویسنده: John Blakey

خلاصه: این کتاب دعوتی است به فرا رفتن از مرزهای رایج و مرسوم مربی‌گری. نویسندگان کتاب تجربه متنوع و وسیعی در زمینه مربی‌گری داشته‌اند و بر اساس این تجربه، ابزارهایی جدید برای رهبران و تیم‌هایشان پیشنهاد کرده‌اند.

مربی‌گری چالش‌برانگیز - Challenging Coaching

عنوان کتاب: قلب مربی‌گری (سال ۲۰۱۲)

نام نویسنده: Thomas G. Crane

خلاصه: این کتاب ابزارهایی به رهبران و تیم‌ها پیشنهاد می‌کند تا زبان و قوانینی مشترک پیدا کنند و رویکردی توسعه‌پذیر اختیار کنند و به سازمانی دست یابند که غنی از بازخورد و دارای کارآیی بالاست. برای رسیدن به این حالت نیاز به مربی‌گری از پایین، بالا و طرفین است.

قلب مربی‌گری - The Heart of Coaching

عنوان کتاب: مربی‌گری اجرایی تحول‌آفرین (سال ۲۰۱۲)

نام نویسنده: Ted M. Middelberg

خلاصه: سیستمی که تد میدلبرگ در این کتاب معرفی کرده، بر پایه فرایندی متمرکز بر هدف بنا شده که به مربیان امکان ایجاد و حفظ تغییرات اساسی پایدار را می‌دهد. با ایجاد روابط و گرفتن بازخورد باکیفیت از همکاران، روش تحول‌آفرین برای مربیانی طراحی شده که در سطح اجرایی فعالیت می‌کنند.

مربی‌گری اجرایی تحول‌آفرین - Transformational Executive Coaching
0 Shares