خانه / معرفی کتاب / معرفی چند عنوان کتاب‌ کسب‌وکار در سال ۲۰۱۸

معرفی چند عنوان کتاب‌ کسب‌وکار در سال ۲۰۱۸

 شکستش بده!: کارآفرینان بزرگ چطور کسب‌وکارشان را می‌سازند و تاثیرگذار می‌مانند- شما هم می‌توانید (۲۰۱۸)

 نویسنده: گری واینرچوکCrushing It

کتاب عملی، الهام‌بخش و زنده. راهکارهایی عملی که به تمام کسانی که در حرفه‌های خویش‌فرما فعال‌اند (از لوله‌کش تا اسکیت‌باز حرفه‌ای) نشان می‌دهد که چطور باید برند شخصی‌شان را بسازند.

نویسنده این کتاب در کتاب «شکستش بده!» که پیش از این در سال ۲۰۰۹ چاپ کرده بود، تاکید کرده بود که برای موفقیت در کارآفرینی، ساختن برند شخصی زنده و فعال ضروری است. در این کتاب جدید او می‌گوید این موضوع اکنون در سال ۲۰۱۸ حتی مهم‌تر هم شده است و مثال‌هایی از افراد موفق می‌آورد که با به‌کار بستن اصول کتاب «شکستش بده!» موفق‌تر شده‌اند،‌ نه فقط از نظر مالی، بلکه از همه لحاظ.

 کسب‌وکار تک‌‌نفره میلیون دلاری (۲۰۱۸)
 الن پافلتThe Million-Dollar, One-Person Business

یکی از برترین کتاب‌های کسب‌وکار در سال ۲۰۱۸ در پنج سال گذشته،‌ کسب‌وکارهای یک‌نفره‌ای در میان انواع شغل‌ها بیشترین رشد را داشته‌اند. الن پافلت در این کتاب نشان می‌دهد چطور شما هم می‌توانید به این جریان بپیوندید و در آن موفق عمل کنید. او شرح می‌دهد که چطور می‌توان کسب‌وکاری را شناخت، تاسیس کرد، رشد داد و از نو ساخت و درآمدی بسیار عالی از آن کسب کرد.

 

 

 بروتوپیا: نفوذ به محیط مردانه سیلیکون‌ولی

 امیلی چانگBrotopia

شاید عجیب به‌نظر برسد که در یکی از پیشروترین محیط‌های کاری روی کره زمین و سرزمین رویایی عاشقان تکنولوژی و کارآفرینی هم تبعیض جنسیتی وجود دارد. این آرمانشهر کارآفرینان که روی درخت‌هایش اسکناس دلار می‌روید، هنوز نتوانسته است حضور مساوی زنان را در عرصه کارآفرینی به رسمیت بشناسد.

نویسنده کتاب با تکیه بر شبکه‌ ارتباطی قوی‌اش در سیلیکون‌ولی، به پشت درهای اتاق ریاست شرکت‌های سرمایه‌گذار خطرپذیر راه یافته است. با زنان موفق این عرصه، مدیر عملیاتی فیسبوک، مدیر عامل یوتیوب،‌مدیر عامل سابق یاهو و مهندس مدیری در اوبر مصاحبه کرده است و از آنها درباره فعالیت زنان در سیلیکون‌ولی پرسیده است. او نشان داده که زنان این عرصه چطور اعتبار حرفه‌ای‌شان و گاه حتی جانشان را به خطر انداخته‌اند تا مسیر عبور زنان در اینجا را هموار کنند.

 کار عمیق

 کال نیوپورتDeep Work

تمرکز پیوسته، یکی از مهم‌ترین مهارت‌های حرفه‌ای، در حال کمرنگ شدن است. اگر بتوانید ایم مهارت را در درونتان بپرورید، به نتایجی اعجاب‌انگیز دست می‌یابید.

کال نیوپورت، در کتاب کار عمیق، به‌جای تقبیح حواس‌پرتی، قدرت حذف آن را تجلیل می‌کند. این کتاب به دو بخش اصلی تقسیم می‌شود: بخش اول بیان این موضوع است که ایجاد عادت «کار عمیق» در هر حرفه‌ای مزایایی عظیم به ارمغان خواهد آورد و در بخش دوم، چهار قانون اصلی را برای تغییر طرز فکر و عادت‌هایتان معرفی می‌کند تا بتوانید مهارت تمرکز پیوسته را به‌دست آورید.

 

اطلاعات بیشتر در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

facebook

google-plustelegramlinkedininstagram

فرم ارتباط با ما

0 Shares

درباره ی سعیده هاشمی

سعیده هاشمی

برای دریافت اطلاع رسانی های ایمیلی لطفا ایمیل خود را وارد کنید

همچنین ببینید

برندینگ

پیشنهاد پنج کتاب در زمینه پرسونال برندینگ برای ترجمه

پیشنهاد پنج کتاب در زمینه پرسونال برندینگ برای ترجمهReviewed by سعیده هاشمی on Aug 12Rating: …